Pewna wygrana Man City

Gabriel Jesus

Manchester City bez większych problemów zapisał na swoje konto kolejne trzy punkty. Tym razem przed własną publicznością pewnie 3:0 pokonał Wolverhampton Wanderers.

Poniedziałkowe spotkanie ułożyło się po myśli Manchesteru City, który już w 10. minucie objął prowadzenie. Po szybkiej akcji, Leroy Sane z lewej strony pola karnego dograł piłkę przed bramkę do Gabriela Jesusa, któremu pozostało już tylko dopełnić formalności.

Dziewięć minut później goście doznali poważnego osłabienia, bowiem czerwoną kartką za brzydki faul na Bernardo Silvie ukarany został Willy Boly.

Pięć minut przed przerwą gospodarze zdobyli drugiego gola. Z rzutu karnego podyktowanego za faul na Sterlingu do siatki trafił Gabriel Jesus, po raz drugi wpisując się na listę strzelców.

W drugiej połowie wynik długo nie ulegał zmianie, ale w 78. minucie padła trzecia bramka dla mistrzów Anglii. Do bramki swojego zespołu piłkę skierował Romain Saiss. Był to ostatni gol w tym spotkaniu.

Manchester City – Wolverhampton Wanderers 3:0 (2:0)

1:0 Gabriel Jesus 10′
2:0 Gabriel Jesus (k.) 39′
3:0 Saiss (sam.) 78′