Brighton wygrywa z Crystal Palace

Piłki w siatce

Dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie odnieśli piłkarze Brighton, którzy w sobotnie popołudnie pokonali 2:1 na wyjeździe Crystal Palace.

Pierwsza bramka spotkania padła w 20. minucie. Na prowadzenie wyszli goście z Brighton, a świetnym uderzeniem z prawej strony pola karnego popisał się Glen Murray, który wykorzystał dogranie Lewisa Dunka. Jak się później okazało była to jedyna bramka w pierwszej połowie.

Druga połowa bardzo dobrze rozpoczęła się dla gospodarzy, którzy w 50. minucie doprowadzili do wyrównania. Z rzutu karnego do bramki Brighton trafił Luka Milivojević.

W 74. minucie kolejny cios zadało jednak Brighton. Tym razem na listę strzelców wpisał się Anthony Knockaert, który wykorzystał dogranie Dale’a Stephensa.

Crystal Palace – Brighton & Hove Albion 1:2 (0:1)

0:1 Murray 20′
1:1 Milivojević (k.) 50′
1:2 Knockaert 74′