ICC: Inter po karnych wygrywa ze Spurs

Antonio Conte

Gracze Tottenhamu przegrali (po karnych) z Interem – w ramach ICC. W regulaminowym czasie gry było 1:1.

Co działo się w tym spotkaniu? Zawodnicy z Londynu wyszli na prowadzenie już w trzeciej minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Lucas.

W 28. minucie zawodnicy Interu mogli doprowadzić do wyrównania. Blisko był Brozović, ale uderzył jedynie w obramowanie bramki rywali.

Zawodnicy Conte dopięli swego w 36. minucie. Wtedy to sytuację sam na sam wykorzystał Sensi.

W drugiej połowie wynik tej potyczki nie uległ zmianie. W rzutach karnych lepsi byli piłkarze Interu, którzy wykorzystali cztery swoje jedenastki (pomylił się tylko Puscas). W szeregach londyńczyków rzutów karnych nie wykorzystali zaś Eriksen i Skipp.

Tottenham – Inter 3:4 w karnych , 1:1 (1:1)