Pewna wiktoria Liverpoolu

Juergen Klopp

Gracze Burnley przegrali u siebie z Liverpoolem 0:3. W tym momencie piłkarze The Reds mają komplet punktów.

Jak wyglądała ta konfrontacja? Pierwsza połowa zakończyła się bez niespodzianki. Goście zdobyli w tej części gry dwa gole. Najpierw w 33. minucie niefortunnie interweniował Wood, który skierował piłkę do własnej siatki.

Kilka minut potem zawodnicy Liverpoolu zdobyli kolejnego gola. Firmino zagrał do Mane, a ten pewnie pokonał bramkarza gospodarzy. Było bardzo mało prawdopodobne, że goście wypuszczą ten korzystny dla siebie rezultat.

W 64. minucie zawodnicy The Reds mieli kolejną dogodną sytuację, ale nie wykorzystał jej Firmino, który został w porę zablokowany.

W 80. minucie goście zdobyli kolejną bramkę na Turf Moor. Jak do tego doszło? Salah wyłożył piłkę przed pole karne do Firmino, a ten pokonał bramkarza Burnley.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Burnley – Liverpool 0:3 (0:2)

0:1 Wood 33′ (sam.)