El. ME: Pewna wygrana Anglików, trzy gole Kane’a

Harry Kane

Gracze reprezentacji Anglii wygrali z Bułgarią 4:0. Bramki dla triumfatorów zdobyli Kane (trzy) i Sterling.

Jak wyglądało to spotkanie? Pierwszy celny strzał na bramkę został oddany już w piątej minucie. Wanderson nie zaskoczył jednak bramkarza reprezentacji gospodarzy.

W 19. minucie Anglicy objęli prowadzenie. Trafienie Kane’a nie zostało jednak uznane z powodu spalonego.

Na pierwszego uznanego gola w tej potyczce czekaliśmy do 24. minuty. Wtedy to bramkę – już prawidłową – zdobył Kane.

W 48. minucie zawodnicy gości mieli dogodną sytuację, ale nie wykorzystał jej Wanderson. Zemściło się do kilka minut potem, kiedy z rzutu karnego nie pomylił się Kane.

W 55. minucie było już 3:0. Wówczas na listę strzelców wpisał się Sterling, który wykorzystał podanie Kane’a.

Napastnik na co dzień grający w Tottenhamie podwyższył na 4:0 – znowu skutecznie wykonując jedenastkę.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Anglia – Bułgaria 4:0 (1:0)