Sroki na remis z Wilkami

Piłka Premier League

Gracze Newcastle zremisowali u siebie z Wolves 1:1. Piłkarze gości w pięciu poprzednich meczach na krajowym podwórku nie zanotowali zatem ani jednej porażki.

Jak wyglądało to spotkanie? Goście musieli odrabiać straty od 37. minuty. Wtedy to Lascelles wykorzystał podanie od Fernandeza i strzałem głową pokonał bramkarza Wilków.

Przyjezdni byli jednak w stanie wyrównać. Nie da się ukryć, iż pomógł im w tym bramkarz Newcastle. W 73. minucie jego błąd wykorzystał Jonny.

Warto dodać, że w 82. minucie czerwoną kartką został ukarany Longstaff i od tego momentu gospodarze musieli sobie radzić w dziesięciu. Przyjezdni nie byli jednak w stanie wykorzystać przewagi na placu gry.

Do ostatniego gwizdka sędziego nie padły zatem żadne bramki i mecz zakończył się podziałem oczek.

Newcastle – Wolves 1:1 (1:0)

1:0 Lascelles 37′