Remis na Old Trafford, wygrana Spurs

Jose Mournho

Zawodnicy Manchesteru zremisowali z Evertonem 1:1. Z kolei Wolves przegrali z Tottenhamem 1:2.

Co działo się w pierwszym meczu? Piłkarze gości objęli prowadzenie w 36. minucie. Wtedy to niefortunnie interweniował Lindelof, który skierował piłkę do własnej siatki.

Do wyrównania doprowadził Greenwood, który precyzyjnie przymierzył zza pola karnego. Finalnie rezultat tej potyczki nie uległ już zmianie i oba kluby zdobyły po jednym punkcie.

Zawodnicy Kogutów wyszli na prowadzenie – w drugim spotkaniu – już w ósmej minucie. Jak padło trafienie? Lucas przeprowadził wtedy solową akcję i huknął pod poprzeczkę. Piłkarze Wilków doprowadzili do wyrównania w 67. minucie. Wówczas znakomitym uderzeniem z dystansu popisał się Traore.

Ostatecznie to goście przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Vertonghen i zawodnicy Tottenhamu wygrali dzisiaj 2:1.

Man Utd – Everton 1:1 (0:1)

0:1 Lindelof 36′ (sam.)
1:1 Greenwood 78′

Wolverhampton – Tottenham 1:2 (0:1)