Man Clattenburg ograł Chelsea (video)

FC Nantes
Na zdjęciu: FC Nantes

Po dobrym meczu i okropnej pracy sędziów Manchester United pokonuje Chelsea Londyn na Stamford Bridge. Bramkę na wagę zwycięstwa ze spalonego strzelił Javier Chicharito Hernandez.

Manchester United objął prowadzenie już w czwartej minucie, gdy po strzale Robina Van Persiego piłka odbiła się od słupka, następnie od pleców zdezorientowanego Davida Luiza i wpadła do bramki Petra Cecha. Po ośmiu minutach było już 0:2, a Holender wykorzystał doskonałe płaskie podanie ze skrzydła od Antonio Valencii.

Tuż przed przerwą bramkę kontaktową zdobył Juan Mata, który precyzyjnie przymierzył z rzutu wolnego. W 53. minucie najwyżej do główki w polu karnym United wyskoczył Ramires i Chelsea doprowadziła do wyrównania.

Wystaw noty zawodnikom Chelsea i Man Utd >>

Gdy wydawało się, że to dopiero początek emocji na środek sceny wyszedł Pan Mark Clattenburg. Arbiter spotkania najpierw słusznie wyrzucił z boiska Branislava Ivanovicia, ale następnie dał drugą żółtą kartkę faulowanemu Fernando Torresowi, a także uznał bramkę Javiera Hernandeza, który zdobył ją będąc na pozycji spalonej.

Szkoda, zapowiadało się na wielkie emocje w ostatnich minutach meczu, ale sędzia po prostu zabił wielki hit Premier League.

Chelsea Londyn – Manchester United 2:3 (1:2)

Chelsea – Ivanović 62′, Torres 69′

Chelsea: Cech – Ivanović, David Luiz, Cahill, Cole – Ramires, Obi Mikel – Oscar (66′ Azplilicueta), Mata, Hazard (82′ Sturridge) – Torres

Man Utd: De Gea – Rafael, Ferdinand, Evans, Evra – Valencia, Cleverley (65′ Hernandez), Carrick, Young – Rooney (74′ Giggs), van Persie

RELACJA MINUTA PO MINUCIE

Koniec spotkania

92 min – Żółta kartka dla Antonio Valencii.

90 min – Druga połowa przedłużona o pięć minut.

88 min – Mówiąc krótko – sędzia zabił ten mecz.

82 min – Eden Hazazard schodzi z boiska, w jego miejsce na placu gry melduje się Sturridge.

76 min – Żółtą kartką ukarany został John Obi Mikel.

75 minTak to chyba musiało się skończyc, United na prowadzeniu! Po niesamowitym zamieszaniu w polu karnym Cecha Javier Hernandez strzela bramkę po zagraniu Rafaela. Szkoda tylko, że młody Meksykanin był na spalonym…

74 min – Wayne’a Rooney’a zastępuje na boisku Ryan Giggs.

69 minFernando Torres ukarany żółtą kartką za rzekomą symulację – Hiszpan wylatuje z boiska pomimo tego, że był faulowany!

66 min – Oscara natomiast zastępuje Azpilicueta.

65 min – W miejsce Toma Cleverley’a na murawie melduje się Javier Hernandez.

64 min – Rooney z rzutu wolnego nad bramką!

63 minBranislav Ivanović ukarany czerwoną kartką za faul na Ashley’u Youngu, który wychodził do stuprocentowej okazji!

59 min – Chelsea w coraz większym gazie, czy The Blues strzelą trzecią bramkę?

53 minMAMY WYRÓWNANIE, RAMIRES! Po dośrodkowaniu Oscara pomocnik Chelsea najwyżej wyskoczył do główki i pokonał interweniującego De Geę!

48 min – Juan Mata z 16. metrów w jednego z rywali!

46 min – Druga połowa spotkania właśnie się rozpoczęła!

Koniec I połowy

45 min – Pierwsza połowa potrwa o dwie minuty dłużej.

45 min – Żółtą kartką ukarany został Fernando Torres.

45 minMata w świetnej sytuacji, ale broni De Gea!

44 minJUAN MATA Z RZUTU WOLNEGO, PRZEPIĘKNA BRAMKA HISZPANA! Były zawodnik Valencii uderzył w róg, w którym stał David De Gea i zdobył kontaktową bramkę!

43 min – Wayne Rooney obejrzał żółtą kartkę za faul na Edenie Hazardzie przed samym polem karnym.

42 minPrzepiękna parada Davida De Gei po strzale głową Fernando Torresa!

39 min – Luiz mocno podkręcił piłkę, ale trafił w jednego z obrońców United.

38 min – Valecnia bezsensownie faulował Torresa tuż za linią pola karnego, będzie rzut wolny.

36 minAleż gorąco pod bramką Cecha, najpierw bliski zdobycia samobója był Evans, a później Gary Cahill był blisku zdobycia bramki głową!

33 min – Na boisku nie dzieje się zbyt wiele, miejmy nadzieję, że zeposły jeszcze się rozkręcą.

24 min – Rzut wolny z 30. metrów, David Luiz huknął z prawej nogi, a David De Gea zdecydował się na interwencję wślizgiem.

19 min – Czerwone Diabły szybko wyszły na dwubramkowe prowadzenie, a teraz starają się kontrolować przebieg spotkania.

11 minVAN PERSIE, JEST JUŻ 2:0! Holender wykorzystał świetne podanie Antonio Valencii i nie dał żadnych szans na interwencję Cechowi!

4 minGOL DLA UNITED, VAN PERSIE! Po strzale Holendra piłka odbiła się od słupka, później od zdezorientowanego Davida Luiza i wpadła do bramki Petra Cecha!

2 min – Van Persie z dystansu wprost w ręce Cecha.

1 min – Spotkanie rozpoczęło się! Emocji nie powinno zabraknąć!