REKLAMA
REKLAMA

Hull zainteresowane pozyskaniem Defoe

dodał: Szymon Biegas  |  źródło: Sky Sports  |  02.01.2015 12:36
Jeszcze w styczniu Jermain Defoe może wrócić na boiska Premier League. Zainteresowane jego sprowadzeniem jest bowiem Hull City. Informację tę potwierdził menedżer Tygrysów Steve Bruce.

- Jeśli będzie dostępny, a mówi się, że będzie, z wielką chęcią podejmiemy kroki. Myślę jednak, że może być dla nas zbyt drogi. Jeśli zapytacie jakikolwiek klub w dole tabeli, każdy odpowie, że chciałby mieć go w swoich szeregach – skomentował Bruce.

32-letni snajper jest obecnie zawodnikiem klubu MLS – Toronto FC. W ostatnich miesiącach najczęściej był łączony z transferem do Queens Park Rangers.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

Akster16 | 02.01.2015 13:37

ehh gdyby nie FFP to Defoe doszedłby do nas,a tak małe szanse są na to że dojdzie.Szkoda bo to dobry zawodnik i nawet jeśli nie przyjdzie do nas to na pewno wróci do PL,czy choćby do Hull czy innego zespołu.

Davidian1892 | 02.01.2015 20:19

Ciekawe, czyżby rzeczywiście znudziła mu się gra za oceanem? Jeśli tak to Hull to może być dobry kierunek, do QPR nie trafi ze względu na FFP, ale także dlatego, że to zespół z Londynu. Już raz odchodził do lokalnego rywala i przez to do tej pory na Upton Park go nienawidzą :)anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy