REKLAMA
REKLAMA

Absurdy Ekstraklasy okiem bukmachera

dodał: pmamczak  |  źródło: Totolotek S.A.  |  19.05.2015 10:45
Trwa wyścig po Mistrzostwo Polski, ale najwyraźniej nie chcą go wygrać dwaj faworyci z Poznania i Warszawy. Zakłady bukmacherskie Totolotek przygotowały specjalną ofertę, w której obstawiać można ile jeszcze punktów straci przyszły mistrz oraz ile razy Orlando Sa wybiegnie w podstawowym składzie Legii.

Lech niezłe spotkania przeplata bardzo słabymi i przegrywa, gdy wydaje się, że tytuł jest już na wyciągnięcie ręki. W Legii nie widać końca personalnych zawirowań i niejasności na czele z sytuacją Orlando Sa w drużynie, co wydaje się jednym z wielu powodów straty pozycji lidera. Dzięki temu swoją szansę ma Jagiellonia Białystok, której przed startem obecnego sezonu Ekstraklasy niewielu dawało jakiekolwiek szanse.

Od dziś w zakładach bukmacherskich Totolotek obstawiać można zdobycz punktową nowego Mistrza Polski. Eksperci Totolotka oceniają, że będzie to około 39-40 punków. Oznaczałoby to, że gdyby mistrzem został obecny lider, to i tak straci punkty jeszcze w dwóch z pięciu decydujących meczów. Gdyby znaleźli się jednak optymiści wśród kibiców Lecha, którzy twierdzą, że drużyna Kolejorza straci trzy punkty, to za każde postawione 100 złotych wygrać mogą ponad 650 złotych!

Kibiców Legii powinny także zainteresować zakłady dotyczące ilości występów w pierwszej jedenastce i minut spędzonych na boisku w ostatnich pięciu meczach ligowych przez Orlando Sa. W ofercie Totolotka jest także zakład czy rozegra on więcej minut od Marka Saganowskiego. Każdy, kto uważa, że Henning Berg zacznie odważniej stawiać na Portugalczyka kosztem Polaka, może podwoić zainwestowaną stawkę!

SPONSOR DEDYKOWANEJ OFERTY DLA CZYTELNIKÓW GOAL.PL >>
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy