REKLAMA
REKLAMA

Szczęsny: Chcę zostać w Romie

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: fourfourtwo.com  |  27.04.2016 07:52
Wypożyczony z Arsenalu do Romy Wojciech Szczęsny przyznał, że chciałby na stałe zostać golkiperem klubu ze stolicy Włoch.

- Chcę zostać w Romie - stwierdził.

- Wiem, że przedstawiciele obu klubów już rozmawiali na ten temat. Zobaczymy, co się wydarzy - dodał Wojciech Szczęsny.

- W kolejnym sezonie celem Romy powinno być mistrzostwo kraju - zakończył.

Obecnie rzymianie zajmują trzecie miejsce (71 punktów).
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 5 komentarzy

Kanonier16 | 27.04.2016 11:31

Wojtek skomentował już cała sprawę na  facebooku,gdzie napisał że brytyjskie media są "do dupy",w wywiadzie po meczu z Napoli,został zapytany przez dziennikarzy,czy na przyszły sezon zostanie w Rzymie,na co odpowiedział że wie tylko tyle,że oba kluby rozmawiają na temat jego przyszłości.
Na wyspach natomiast,jakiś brukowiec przekręcił to wszystko,i napisał artykuł pod tytułem "Szczęsny chce transferu definitywnego",ale widzę że redaktorzy goal nie śpią,i szukają niepotrzebnych sensacji,ale patrząc po wpisach dwóch panów przede mną, że się im to udało.

Litmanen | 27.04.2016 12:05

Roma może znaleźć równorzędnego bramkarza taniej więc Wojtek musiałby zejść z wymagań "angielskich". A bez winy nie jest bo trochę goli zawalił w tym kompletnie mecz z Bate który mógł ich kosztować awans. Dla Szczęsnego bycie bramkarzem ASR to atrakcyjna wizja, powinni być w czołówce ligowej w najbliższej przyszłości, grać w LM, super miasto i klubanglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy