Cardiff w Premier League!

dodał: sobmar  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  06.05.2018 18:48

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Cardiff City zostało drugim po Wolverhampton Wanderers, który w tym sezonie wywalczył awans do Premier League. Bluebirds bezbramkowo zremisowali w niedzielę z Reading i wobec porażki Fulham z Birmingham City (1:3), zajęło drugie miejsce w The Championship.

Cottagers zagrają w barażach przeciwko Derby County, które zajęło ostatecznie czwarte miejsce, a trzecia Aston Villa w półfinale play-off zmierzy się z Middlesbrough, które zremisowało 2:2 z Ipswich Town (90 minut Bartosza Białkowskiego).

Niezwykle dramatyczny przebieg miała walka o utrzymanie. Jeszcze trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry w League One byli Bolton Wanderers i Barnsley. Kłusaki strzeliły jednak w dwie minuty dwa gole i wygrały z Nottingham Forest, a Burton Albion w doliczonym czasie gry straciło drugiego gola w meczu z Preston North End i przegrało ostatecznie 1:2, kończąc sezon na przedostatniej pozycji w tabeli.

W przegranym przez Queens Park Rangers 0:2 meczu z Leeds United 63 minuty grał Paweł Wszołek. Kamil Grosicki nie znalazł się w kadrze na pojedynek Hull City z Brentford (1:1).