REKLAMA
REKLAMA

Fernandinho: To bardzo trudna grupa

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: ESPN  |  20.09.2018 12:01
Fernandinho: To bardzo trudna grupa

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Manchester City przegrał niespodziewanie na własnym boisku z Lyonem (1:2). Jak podkreśla Fernandinho, on i jego koledzy będą musieli podejść do kolejnych meczów Ligi Mistrzów z pokorą, by awansować dalej.

- Od początku uważałem, że trafiliśmy do bardzo trudnej grupy. Lyon potwierdził, że tak właśnie jest. Nasza gra w pierwszej połowie była do zapomnienia. Wiem, że popełniłem parę błędów i też spoczywa na mnie odpowiedzialność za końcowy wynik. Po zmianie stron próbowaliśmy odwrócić losy meczu, ale było na to za późno - powiedział Fernandinho.

- Musimy z pokorą podejść do tego, co czeka nas w kolejnych meczach. Przed nami wyjazd do Hoffenheim i będzie trzeba tam wygrać, a potem po kolei robić to samo w kolejnych spotkaniach - dodał.

W tym meczu Manchester City musiał radzić sobie bez Pepa Guardioli, który siedział na trybunach. - Nie sądzę jednak, że byłby to dla nas problem. Przez ostatnie dwa dni się do tego przygotowywaliśmy. W poprzednim sezonie wygraliśmy rozgrywki krajowe, ale w pucharach jest nieco inaczej. Tu musisz dać od siebie coś dodatkowego i będziemy ciężko pracować, by w najbliższych meczach zagrać o wiele lepiej - podkreślił Fernandinho.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

kuppanjajca | 20.09.2018 16:26

Trudna jak się gra taką manianę w obronie.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy