REKLAMA
REKLAMA

Legalni bukmacherzy: PZBuk wystartował

dodał: CB  |  źródło: Goal.pl  |  10.10.2018 11:13
Legalni bukmacherzy: PZBuk wystartował

Logo nowego bukmachera PZBuk

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Polskie Zakłady Bukmacherskie, w skrócie PZBuk, to nowa marka, która pojawiła się na polskim rynku zakładów sportowych online.

PZBuk to marka, którą do Polski wprowadza spółka Cherry Online Polska Sp. z o.o., należąca do szwedzkiego potentata  Cherry AB. Firma ta uzyskała zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć internet 28 czerwca tego roku.

Więcej o nowych licencjach wydanych przez Ministerstwo Finansów dla bukmacherów w naszym artykule: Nowi legalni bukmacherzy w Polsce. Zapraszamy!

Polskie Zakłady Bukmacherskie - PZBuk


Co ciekawe, firma Cherry AB była już obecna na polskim rynku poprzez bukmachera internetowego ComeOn. Serwis ten został jednak zamknięty dla polskich graczy po wprowadzeniu zmian w ustawie hazardowej w kwietniu 2017 roku.

Po uzyskaniu polskiej licencji, szwedzki operator zdecydował się na działalność pod nazwą PZBuk. Bukmacher ten uruchomił swoją stronę internetową dla polskich klientów 12 października.

Bonus powitalny: Darmowy zakład 50 zł


PZBuk po starcie zaproponował nowym klientom bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Aby skorzystać z oferty powitalnej gracz musi prawidłowo zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład wielokrotny z kursem minimum 2.0. Oferta promocyjna jest ważna do dnia końca 2018 roku. Szczegóły tej promocji są dostępne na stronie bukmachera.

Legalni bukmacherzy w Polsce


W tej chwili 10 firm bukmacherskich posiada polską licencję na prowadzenie zakładów online: Fortuna online zakłady bukmacherskie, Milenium Zakłady Bukmacherskie, Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne, Totolotek SA, Etoto Zakłady Bukmacherskie, forBET Zakłady Bukmacherskie, LV BET Zakłady Bukmacherskie, Totalbet Zakłady Bukmacherskie, Cherry Online Polska, BEM Operations Limited.

Artykuł zaktualizowano 16.10.2018

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI



REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco