REKLAMA
REKLAMA

Schmeichel: Mam złamane serce, to nie może być prawda

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  29.10.2018 09:18
Schmeichel: Mam złamane serce, to nie może być prawda

Kasper Schmeichel  |  fot. Maksim Blinov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictur

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Kasper Schmeichel w poruszającym liście opublikowanym w mediach społecznościowych pożegnał właściciela Leicester City.

Vichai Srivaddhanaprabha zginął w sobotę wieczorem w katastrofie helikoptera. Tragedia wydarzyła się niedaleko King Power Stadium i reprezentant Danii był jej świadkiem.

"Jestem całkowicie zdewastowany i mam złamane serce. Nie mogę uwierzyć w to, co widzę. To nie może być prawda" - rozpoczął golkiper "Lisów".

"Trudno wyjaśnić słowami, ile znaczyłeś dla tego klubu i dla miasta Leicester. Martwiłeś się tak bardzo o społeczność. Twój niekończący się wkład w rozwój szpitali i organizacji charytatywnych w Leicester nigdy nie zostanie zapomniany. Nigdy nie spotkałem takiego człowieka jak ty. Dotknąłeś wszystkich i zmieniłeś futbol. Dałeś wszystkim nadzieję, że niemożliwe stanie się możliwe" - podkreślił Duńczyk.

"Kiedy dołączyłem do klubu, powiedziałeś mi, że będziemy grać w Lidze Mistrzów w ciągu sześciu lat i będziemy robić wspaniałe rzeczy. Zainspirowałeś mnie i wierzyłem w ciebie. Dosłownie spełniłeś swoje marzenia" - stwierdził Skandynaw.

"Łamie mi się serce, bo wiem, że nigdy nie zobaczę cię w szatni, kiedy wrócę z rozgrzewki i nie będziemy mogli o wszystkim porozmawiać. Nie będę słuchał twojego zaraźliwego śmiechu i entuzjazmu, który przeszedł na nas wszystkich" - kontynuował syn Petera Schmeichela.

"Teraz mamy odpowiedzialność jako klub, gracze i kibice, aby oddać ci cześć. Ponieważ znamy cię, zrobimy to, aby być rodziną, którą stworzyłeś. Pozostaniemy zjednoczeni i będziemy wspierać siebie w tej strasznej chwili" - dodał golkiper "Lisów".
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy