Zwycięstwa Palace i Wolves, remisy w Burnley i Brighton

Jan Bednarek

Gracze Brighton zremisowali u siebie z Watfordem 0:0. W innych meczach tej kolejki zwycięstwa odnieśli gracze Palace i Wolves. Remisem zakończyła się też potyczka pomiędzy Burnley i Southampton.

Brighton na remis z Watfordem

Na Amex Stadium nie padło ani jedno trafienie. Tym samym gospodarze czekają na kolejne ligowe zwycięstwo już od 29 grudnia poprzedniego roku.

Brighton – Watford 0:0

Burnley w końcówce uratowało remis

Pierwszy gol tego dnia, na stadionie Burnley, padł w 55. minucie. Wtedy to bramkarza gospodarzy pokonał Redmond.

Zawodnicy Burnley rzutem na taśmę doprowadzili do wyrównania. W doliczonym czasie gry z karnego nie pomylił się Barnes.

Bednarek rozegrał całe spotkanie.

Burnley – Southampton 1:1 (0:0)

0:1 Redmond 55′
1:1 Barnes 90+4′ (k.)

Palace lepsze od Fulham

Do przerwy gracze gospodarzy prowadzili jednym trafieniem. W 25. minucie z rzutu karnego nie pomylił się bowiem Milivojević.

Wynik meczu na 2:0 dla Crystal Palace ustalił natomiast w 87. minucie Schlupp.

Palace – Fulham 2:0 (1:0)

1:0 Milivojević 25′ (k.)
2:0 Schlupp 87′

Everton przegrywa z Wilkami

Pierwsza połowa tego spotkania była naprawdę bardzo zacięta, a kibice zobaczyli łącznie trzy trafienia. W siódmej minucie goście objęli prowadzenie po golu, z rzutu karnego, Nevesa. Gospodarze doprowadzili do wyrównania 20 minut potem po strzale Gomesa.

W 45. minucie beniaminek znowu był lepszy o jedno trafienie. Na listę strzelców wpisał się bowiem Jimenez. W 66. minucie sytuacja gospodarza stała się jeszcze gorsza, ponieważ trafienie na swoim koncie zanotował Dendoncker.

Do końca nic już się nie zmieniło, a Wilki wygrały 3:1.

Everton – Wolves 1:3 (1:2)

0:1 Neves 7′ (k.)