Tottenham przegrywa na Turf Moor!

Mauricio Pochettino

Gracze Burnley wygrali u siebie z Tottenhamem 2:1. Bramki dla zwycięzców zdobyli Wood i Barnes.

Jak wyglądało ten mecz? W szóstej minucie na uderzenie zdecydował się Westwood, ale jego próba została zablokowana.

Dziesięć minut potem bramkarza rywali próbował zaskoczyć Kane. Jego strzał nie był jednak odpowiednio precyzyjny

W 33. minucie golkiper gospodarzy poradził sobie z próbą Eriksena. Chwilę potem uderzał Barnes, ale też bez rezultatu. Cały czas mieliśmy zatem 0:0.

W 50. minucie przed szansą stanął Kane, ale bardzo dobrze w bramce Burnley spisał się Heaton, który sparował piłkę na rzut rożny.

Podopieczni Dyche’a niespodziewanie objęli prowadzenie w 57. minucie. Jak padła bramka? Gospodarze mieli rzut rożny. Najprzytomniej w polu karnym Spurs zachował się Wood, który precyzyjnym uderzeniem zdołał pokonać Llorisa.

Gospodarze nie cieszyli się jednak długo z tego prowadzenia, ponieważ w 65. minucie wyrównał Kane.

W 71. minucie szczęścia próbował Hendrick, ale nie był wystarczająco dokładny i Lloris nie musiał nawet interweniować po jego strzale.

Francuz wyciągał piłkę z siatki po raz drugi w 83. minucie. Wtedy to Barnes skorzystał z zagrania Gudmundssona i z bliska pokonał Llorisa.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i gospodarze wygrali 2:1.

Burnley – Tottenham 2:1 (0:0)