Man City z kompletem oczek

Raheem Sterling

Zawodnicy Crystal Palace przegrali z Manchesterem City 1:3. Obecnie Obywatele są na pierwszym miejscu w Premier League.

Jak wyglądało to spotkanie? Goście powinni prowadzić od dziesiątej minuty, ale znakomitej sytuacji nie wykorzystał Sterling.

Piłkarz Obywateli zrehabilitował się kilka minut potem. Wtedy to De Bruyne zagrał do Sterlinga, a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał golkipera gospodarzy.

W 32. minucie mogło być już 2:0 dla Manchesteru City. Na uderzenie zdecydował się Sane, ale dobrze w bramce gospodarzy spisał się Guaita.

W 40. minucie na uderzenie z dystansu zdecydował się de Bruyne. Jego próba nie była jednak wystarczająco precyzyjna.

Pod koniec tej części gry belgijski pomocnik po raz kolejny próbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy. Górą był jednak Guaita.

Drugie trafienie w tym spotkaniu na obiekcie w Londynie padło w 63. minucie. Wtedy to Sterling skorzystał z dokładnego zagrania Sane i strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza Crystal Palace.

W 73. minucie na uderzenie zdecydował się Sane, ale Guaita nie miał większych problemów z tym strzałem.

Kilka minut potem bramkarza Crystal Palace próbował zaskoczyć Gundogan. Pomocnik Obywateli huknął, ale wysoko nad poprzeczką.

W 81. minucie bramkę kontaktową dla gospodarzy zdobył Milivojević, który precyzyjnie przymierzył z rzutu wolnego.

Ostatnie słowo należało jednak do gości. W 90. minucie De Bruyne zagrał do Jesusa, a ten pewnie pokonał Guaitę i udanie zakończył kontrę The Citizens. Jak odpowie Liverpool?

Palace – Manchester 1:3 (0:1)

0:1 Sterling 15′
0:2 Sterling 63′
1:2 Milivojević 81′