REKLAMA
REKLAMA

Pochettino: Myślę tylko o Tottenhamie

dodał: Adam Buciński  |  źródło: Calciomercato.it  |  24.05.2019 14:50
Pochettino: Myślę tylko o Tottenhamie

Mauricio Pochettino  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Mauricio Pochettino łączony był w ostatnich dnia z przenosinami do Juventusu. Argentyńczyk w rozmowie z TalkSport powiedział jednak, że jedyne na czym się teraz skupia to Tottenham.

- Teraz skupiam się tylko na mojej drużynie i na finale Ligi mistrzów. Nie ma dla mnie niczego ważniejszego niż Tottenham - zaczął.

- Moje dalsze decyzje nie są zależne od wyniku finału. Naszym celem było zbudowanie zespołu który będzie uważany za jeden z najlepszych na świecie i nam się to udało. Po finale musimy usiąść z zarządem i porozmawiać co dalej. Jeśli chcemy walczyć w Anglii z Liverpoolem i Manchesterem City potrzebujemy planu i wzmocnień - dodał.

- W tym momencie Tottenham jest dla mnie najlepszym klubem na świecie jeśli mówimy o różnego rodzaju obiektach i udogodnieniach. Mamy wspaniały stadion i świetne bazy treningowe,a na dodatek nie ma na świecie lepszego miasta od Londynu - podsumował.

Przypomnijmy, że Mauricio Pochettino opiekuje się Tottenhamem od 2014 roku. Już pierwszego czerwca jego zespół zagra w finale Ligi Mistrzów, gdzie zmierzy się z Liverpoolem.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy