REKLAMA
REKLAMA

Van Dijk: Jesteśmy głodni kolejnych sukcesów

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: FourFourTwo  |  02.06.2019 09:40
Van Dijk: Jesteśmy głodni kolejnych sukcesów

Virgil Van Dijk  |  fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Wyróżnienie dla najlepszego zawodnika finałowego starcia Ligi Mistrzów, w którym Tottenham Hotspur uległ Liverpoolowi FC powędrowało do Virgila Van Dijka. Holender po zakończeniu spotkania przekonywał, że triumf w elitarnych rozgrywkach to dla The Reds dopiero początek drogi na szczyt.

- Po takim meczu, jaki za nami mam wrażenie, że musimy być głodni kolejnych sukcesów. Naszym marzeniem było wygrać Ligę Mistrzów. Teraz mamy trochę czasu na radość, ale w lipcu zaczynamy myśleć o kolejnych triumfach - mówił reprezentant Holandii cytowany przez FourFourTwo.

- Mamy drużynę, którą stać na to, aby wygrywała kolejne trofea. Wszyscy mają swoje cele i każdy chce je realizować - dodał Van Dijk.

- Wierzę, że w kolejnej kampanii będziemy mogli znów jak równy z równym rywalizować z Man City o mistrzostwo Premier League. Dwa razy z rzędu byliśmy w finale Champions League, ale chcemy być w nich co roku. Wiemy jednak, że nie jest to łatwe - rzekł Holender.

- Cały nasz zespół jest bardzo ambitny. Taki wieczór, jak dzisiaj chcemy przeżywać kilka razy w roku. Pozostaje nam zatem nadal ciężko pracować, bo to jedyna słuszna droga, aby osiągać kolejne sukcesy. Potrzebna jest nam też pokora - skwitował Van Dijk.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco