REKLAMA
REKLAMA

Legalni bukmacherzy: Cztery nowe wnioski o licencję

dodał: CB  |  źródło: Goal.pl  |  19.06.2019 14:36
Legalni bukmacherzy: Cztery nowe wnioski o licencję

Legalni bukmacherzy sponsorują kluby polskiej Ekst  |  fot. Kamil Koperwas / WislaKrakow.com

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Kolejne firmy starają się o przyznanie licencji na prowadzenie zakładów sportowych na polskim rynku, wynika z informacji portalu goal.pl uzyskanych w Ministerstwie Finansów.  

Obecnie dziesięć firm oferuje legalne zakłady przez internet polskim klientom na podstawie licencji wydanej przez ministerstwo. Podmiotów posiadających licencję jest jednak więcej. Na liście legalnych bukmacherów jest siedemnaście firm, ale nie wszystkie jeszcze rozpoczęły działalność.

Jako ostatnia na polskim rynku pojawiła się marka BetFan Zakłady Bukmacherskie. Wkrótce działalność w sieci powinien rozpocząć Superbet oraz międzynarodowy potentat Betclic, który wraca na nasz rynek.

Jednak to nie koniec. Jak poinformowało nasz serwis Ministerstwo Finansów, na dzień 17 czerwca 2019 r. o udzielenie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych przez internet starają się cztery nowe podmioty.

Wszystkie te cztery podmioty to polskie firmy, jednak trzeba zaznaczyć, że zagraniczni bukmacherzy mogą starać się o polską licencję poprzez polskie spółki zależne. Tak jest m.in. w przypadku obecnej już w Polsce marki PZBuk, należącej do szwedzkiego giganta Cherry Online.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy