REKLAMA
REKLAMA

Wilson wypożyczony do Bournemouth

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  06.08.2019 22:31
Wilson wypożyczony do Bournemouth

Piłki w siatce  |  fot. Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Bournemouth sfinalizowało wypożyczenie skrzydłowego Liverpoolu Harry'ego Wilsona.

22-letni reprezentant Walii został piątym zawodnikiem, który zasilił Bournemouth przed nowym sezonem. Wcześniej kontrakty z klubem podpisali Lloyd Kelly, Jack Stacey, Philip Billing i Arnaut Danjuma.

Jak informuje Sky Sports, Bournemouth za roczne wypożyczenie zawodnika zapłaci 2,5 miliona funtów. Kwota ta może wzrosnąć o dodatkowe 500 tysięcy funtów w bonusach.

W umowie między klubami nie znalazła się opcja definitywnego transferu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI



REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 6 komentarzy

Lotnik | 06.08.2019 23:49

Bardzo dobre rozwiązanie. W LFC Wilson za wiele by nie pograł a Bournemouth ma w umowie wpisany obowiązek wystawienia go w określonej liczbie spotkań. Powodzenia!

The_Normal_One | 07.08.2019 00:10

Klopp jednak naprawdę postradał zmysły po wygranej w LM...

Lotnik | 07.08.2019 00:21

Rozwiń myśl TNO

SteveG | 07.08.2019 08:19

Dlatego postradał zmysły, że kadra Liverpoolu jest strasznie wąska i grając większość sezonu w weekendy i w tygodniu to jest jakiś nieśmieszny żart że strony menadżera The Reds i zarządu. Brakuje zmienników na boki obrony i jakościowego gościa do ataku. Nikt nie oczekuje transferów za grube miliony tylko uzupełnienia braków w kadrze o których wiedzą i trener, zarząd, kibice.

Lotnik | 07.08.2019 10:09

Klopp nie robi transferów "na uzupełnienie". Jak kogoś kupuje to po to żeby grał w pierwszym składzie. Wyjątkiem był Klavan. Jedynym.

Gołym okiem widać, że Jurgen kombinuje tak żeby mieć wszechstronnych zawodników. Na prawej w razie dupy zagra Hendo, Fabinho czy Gomez. Na lewej Milner, Gomez ewentualnie Hoever. Widać to gołym okiem. Tak samo pomoc i atak, będzie rotował pozycjami jak szalony. Może nie jest to najlepsze i tych 2, 3 nowych ludzi by się przydało, ale Jurgen że wszystkich swoich decyzji wychodził obronną ręką.

Nikt też nie zwraca uwagi na to, że rozpoczynamy zaraz przebudowę Anfield. Mówi się, że pochłonie ponad 200 mln funtów. W tej sytuacji brak srania hajsem jest mocno zrozumiały.

The_Normal_One | 07.08.2019 12:05

@Lotnik - na tą nieszczęsną pozycję LO były trzy w miarę kandydatury za darmo (Coentrao np). A ten wciąż jest lepszy niż Larouci, czy jak on tam się pisze...



anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy