Tottenham wygrywa z beniaminkiem

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  22.02.2020 22:22

Harry Kane  |  fot. Grzegorz Wajda

Gracze Tottenhamu wygrali z piłkarzami Aston Villi 3:1. Warto dodać, że goście prowadzili w tym spotkaniu do 73. minuty.

Co działo się w Londynie? Gospodarze mogli objąć prowadzenie już w piątej minucie. Bramkarz beniaminka poradził sobie jednak z uderzeniem Lucasa.

Cztery minuty potem goście niespodziewanie wyszli na prowadzenie. Swoją sytuację w polu karnym Spurs wykorzystał bowiem McGinn.

Kilka minut po zmianie stron mogło być 1:1. Dobrej okazji nie wykorzystał jednak Sissoko.

Londyńczycy doprowadzili do wyrównania w 73. minucie. Wtedy to z dystansu huknął Ndombele.

Pięć minut potem swoją próbę oddał Eriksen. Ostatecznie jednak skutecznie interweniował bramkarz gości i cały czas mieliśmy bramkowy remis.

W 86. minucie zawodnicy Tottenhamu już prowadzili. Zamieszanie w polu karnym rywali wykorzystał Kane i pewnie pokonał golkipera beniaminka.

Ostatecznie wynik tego spotkania uległ zmianie jeszcze jeden raz. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry swojego drugiego gola w tym spotkaniu zdobył Kane.

Tottenham - Aston Villa 3:1 (0:1)