REKLAMA
REKLAMA

Ojciec Mustafiego: Mój syn dobrze czuje się w Arsenalu

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  25.08.2019 11:37
Ojciec Mustafiego: Mój syn dobrze czuje się w Arsenalu

Emirates Stadium  |  fot. Wojciech Witkowski

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Shkodran Mustafi to jeden z tych zawodników, który znalazł się ostatnio na celowniku AS Romy. Obrońca broniący barw Arsenalu FC jest też w kręgu zainteresowania AS Monaco. Tymczasem ojciec zawodnika stwierdził, że ewentualny transfer jest możliwy tylko wtedy, gdy odpowiednia suma pieniędzy wpłynie na konto The Gunners.

- Shkodran bardzo dobrze czuje się w Arsenal, mając wciąż ważną przez dwa lata umowę z tym klubem - mówił Kujtim Mustafi cytowany przez Football Italia.

- Niewykluczone jednak, że najlepszym rozwiązaniem dla mojego syna będzie zmiana klubu. Aby jednak do tego doszło, to musi pojawić się chętny, który będzie chciał wyłożyć pieniądze na taki transfer - dodał ojciec zawodnika.

Według doniesień mediów Arsenal oczekuje 27 milionów euro za Mustafiego. Dodajmy, że 27-latek w przeszłości grał już w Serie A, broniąc barw UC Sampdorii w latach 2012-2014. Tymczasem do teamu ze stolicy Anglii piłkarz trafił w 2016 roku z Valencii CF za 41 milionów euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

MarseilleFan | 27.08.2019 09:58

Skoro dobrze mu z tym że wszyscy w klubie go nie chcę... :)anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy