REKLAMA
REKLAMA

Lingard: Zawsze ceniłem Verrattiego

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  05.09.2019 07:12
Lingard: Zawsze ceniłem Verrattiego

Marco Verratti  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Ciekawy fakt ze swojego życia ujawnił na swoim kanale na YouTubie reprezentant Anglii w osobie Jesse Lingarda. Zawodnik przyznał, że bardzo imponuje mu styl gry preferowany przez Marco Verrattiego.

Lingard w ramach swojego ostatniego materiału opowiedział o swojej kolekcji koszulek, która jest następstwem wymiany z różnymi zawodnikami. Jeden z trykotów, który ma dla niego duże znaczenie, to ten od Włocha Verrattiego.

- Zawsze lubiłem tego zawodnika, co skutkowało tym, że marzyłem o tym, aby mieć jego koszulkę. Zwykle jego gra polega na tym, że ma nisko położony środek ciężkości, co sprawia, że trudno jest mu odebrać piłkę. Ponadto jest bardzo sprytny - powiedział Anglik.

Przypomnijmy, że pomocnik Paris Saint-Germain ma już na swoim koncie 33 występy w drużynie narodowej, zdobywając w niej trzy bramki. Ciekawostką jest jednak fakt, że Verratti nigdy nie grał w Serie A. Zawodnik trafił do PSG z Pescary Calcio w 2012 roku za 12 milionów euro, gdy jego poprzednia ekipa występowała jeszcze w Serie B.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy