REKLAMA
REKLAMA

Poniedziałek bez ryzyka w PZBuk!

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  09.09.2019 13:33
Poniedziałek bez ryzyka w PZBuk!

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Już dziś czekają nas kolejne spotkania eliminacji Euro 2020, w tym kolejny pojedynek reprezentacji Polski. Legalny bukmacher PZBuk przygotował specjalną promocję w postaci zakładu bez ryzyka 200 zł, dzięki której można odzyskać postawioną stawkę w przypadku, gdy zakład zostanie rozliczony jako przegrany.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin


Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji i jakie są jej warunki? Nie ma w tym nic skomplikowanego.

Aby skorzystać z promocji użytkownik musi posiadać prawidłowo zweryfikowany numer telefonów, ZAPISAĆ SIĘ do promocji przez formularz dostępny na stronie promocyjnej oraz dokonać wpłaty na kwotę co najmniej 200 zł. Po kliknięciu w "Zapisz się" użytkownik zostanie przeniesiony do opcji logowania, po którym automatycznie zostaje zapisany do promocji.


Przejdź na stronę PZBuk


Zakład bez ryzyka zostanie dopisany do konta użytkownika od razu po spełnieniu powyższych warunków promocji. Otrzymany zakład użytkownik może wykorzystać na dowolny kupon w kwocie 200 zł, z kursem min. 1.5, stawiony za pomocą własnych środków. W przypadku przegranej stawka zakładu zostanie zwrócona!

Warto pamiętać, że użytkownik ma obowiązek jednokrotnego obrotu przyznanym zwrotem przed wypłatą środków na konto bankowe. Promocja obowiązuje w dniu 9 września od godziny 12:00 do godziny 23:59. Kwota zakładu bez ryzyka przyznawana jednorazowo na jednego użytkownika wynosi 200 zł.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą recenzją bukmachera PZBuk.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy