Rashford dał trzy punkty Man Utd

Marcus Rashford

Manchester United po raz drugi w tym sezonie zapisał na swoje konto komplet punktów. Przed własną publicznością skromnie 1:0 pokonał Leicester City.

Sobotnie spotkanie na Old Trafford świetnie ułożyło się dla podopiecznych Ole Gunnara Solskjaera. W szóstej minucie prowadzący ten mecz sędzia Martin Atkinson podyktował rzut karny dla Czerwonych Diabłów za faul Caglara Soyuncu. Kilka chwil później jedenastkę na gola zamienił Marcus Rashford.

Dzięki szybkiemu uzyskaniu prowadzenia, piłkarze Manchesteru United mogli w kolejnych minutach spokojnie kontrolować wydarzenia na boisku. Goście nie potrafili znaleźć sposobu na defensywę gospodarzy. Przed przerwą wynik nie uległ zmianie.

w drugiej połowie obraz gry również się nie zmienił. Ostatecznie rezultat 1:0 utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.

Manchester United – Leicester City 1:0 (1:0)

1:0 Rashford (k.) 8′