REKLAMA
REKLAMA

Bernardo Silva i Gundogan zadowoleni z Fernandinho

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  20.09.2019 10:44
Bernardo Silva i Gundogan zadowoleni z Fernandinho

Bernardo Silva  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Bernardo Silva jest przekonany, że Manchester City poradzi sobie mimo problemów z kontuzjami obrońców. Aktualnie w kadrze zespołu jest tylko jeden doświadczony środkowy obrońca – Nicolas Otamendi.

Niedawno poważnej kontuzji kolana nabawił się Aymeric Laporte, który w tym roku na pewno nie pojawi się na boisku. Kilkutygodniowa przerwa czeka również reprezentanta Anglii Johna Stonesa. Sytuacja ta doprowadziła do tego, że w meczu Ligi Mistrzów z Szachtarem Donieck na środku defensywy wystąpił Fernandinho.

- W poprzednim sezonie widzieliśmy, że jest w stanie zagrać na tej pozycji. Jest bardzo inteligentny, a kiedy rozumiesz grę i jesteś inteligentny jak on, to jest to łatwe – powiedział Bernardo Silva.

Pod wrażeniem występy Fernandinho był również niemiecki pomocnik Ilkay Gundogan. – Będzie teraz odgrywał tam ważną rolę. W tej chwili mamy dwóch obrońców, więc w następnych meczach będziemy jeszcze bardziej potrzebować Fernandinho. Istotne jest utrzymanie stabilności z tyłu, z przodu zawsze będziemy w stanie strzelić bramkę – dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy