West Ham wygrywa z Man Utd!

Łukasz Fabiański

Drugiej porażki w tym sezonie doznali w niedzielne popołudnie piłkarze Manchesteru United, którzy na wyjeździe ulegli 0:2 West Hamowi United. Pełne spotkanie w bramce Młotów rozegrał Łukasz Fabiański.

West Ham United przystępował do niedzielnego spotkania z Czerwonymi Diabłami z nadzieją na potwierdzenie dobrej formy z ostatnich spotkań. Na papierze faworytem był jednak Manchester United.

Pierwsza połowa ułożyła się jednak po myśli Młotów, którzy przed przerwą znaleźli sposób na defensywę rywali i objęli prowadzenie. Po ładnym rozegraniu piłki do siatki z około dwunastu metrów trafił Andrij Jarmołenko. Asystę w tej sytuacji na swoje konto zapisał Felipe Anderson.

W drugiej połowie podopieczni Ole Gunnara Solskjaera nadal nie potrafili znaleźć sposobu na defensywę West Hamu i Łukasza Fabiańskiego. Tymczasem w 84. minucie gospodarze zdobyli drugiego gola. Tym razem do bramki strzeżonej przez Davida de Geę trafił Aaron Cresswell, ostatecznie rozstrzygając losy rywalizacji.

West Ham United – Manchester United 2:0 (1:0)

1:0 Jarmołenko 44′
2:0 Cresswell 84′