Championship: Baggies na czele, kolejny gol Grosika

dodał: sobmar  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  28.09.2019 20:00

Kamil Grosicki  |  fot. Mateusz Porzucek

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
West Bromwich Albion wygrało w sobotę na wyjeździe z Queens Park Rangers 2:0 i wobec porażki Leeds oraz remisu Swansea, zostało nowym liderem The Championship. W czwartym kolejnym meczu bramkę zdobył natomiast Kamil Grosicki, którego Hull City zremisowało z Cardiff City 2:2.

Skrzydłowy reprezentacji Polski ponownie popisał się precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego, po raz trzeci w ten sposób wpisując się na listę strzelców w tym sezonie.

Ze zwycięstwa cieszył się także Krystian Bielik, który zagrał pełne 90 minut w wygranym przez Derby County 3:2 meczu z Birmingham City. W pojedynku polskich bramkarzy - Kamila Grabary (Huddersfield Town) i Bartosza Białkowskiego (Millwall) - padł remis 1:1. Drużyna Grabary opuściła dzięki punktowi ostatnie miejsce w tabeli.

We wspomnianym przegranym przez Leeds United spotkaniu z Charlton Athletic pełne 90 minut rozegrał Mateusz Klich.

Po tej kolejce w czołówce zapanował jeszcze większy ścisk niż do tej pory - lidera West Brom od dziesiątego Fulham dzielą zaledwie cztery punkty.