REKLAMA
REKLAMA

Ostatni dzień jubileuszowej promocji w Milenium

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  22.02.2020 22:22
Ostatni dzień jubileuszowej promocji w Milenium

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Zakłady bukmacherskie Milenium z okazji 15-lecia przygotowały specjalną ofertę powitalną dla nowych użytkowników. Łącznie można uzyskać aż 3170 zł!

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin


Na pakiet powitalny składa się Bonus na Start 1500 zł, Cashback do 1500 zł, Darmowy Zakład 150 zł i Kredyty na Grę 20 zł! O szczegółach piszemy poniżej.

Bonus na Start 1500 zł w Milenium pozwala na odebranie przez nowych użytkowników równowartości pierwszej wpłaty. Co trzeba zrobić, aby go otrzymać. Przy zakładaniu konta należy w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć pole "Chcę otrzymać BONUS NA START", a następnie w terminie 10 dni od weryfikacji konta należy dokonać pierwszej wpłaty. Później masz 60 dni na czterokrotny obrót kwotą pierwszego depozytu. Do promocji zaliczane są kupony z minimum trzema zdarzeniami (minimalny kurs pojedynczego zdarzenia: 1,20) i minimalnym kursem ogólnym 2,00. Dzienni limit obrotu zaliczanego do obrotu wynosi 10 zł. Po spełnienie tych warunków Milenium przyzna bonus w wysokości pierwszej wpłaty – maksymalnie do 1500 zł.


Przejdź na stronę Milenium


Kolejną propozycją z okazji 15-lecia Milenium jest Darmowy Zakład 150 zł. Na czym polega ta oferta? Pierwszy zakład nowego użytkownika, który zdecyduje się na skorzystanie z oferty nie wiążę się z żadnym ryzykiem. Jeżeli zakład okaże się przegrany, Milenium zwróci użytkownikowi jego stawkę, aż do 150 zł. Zwrot stawki przegranego zakładu przyznawany jest w postaci punktów premiowych o tej samej wartości, które następnie można wymienić na kredyty pozwalające na dokonywanie kolejnych zakładów.

Jak skorzystać z Darmowego Zakładu 150 zł? Przy zakładaniu konta należy w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć pole "Chce otrzymać DARMOWY ZAKŁAD".


Przejdź na stronę Milenium


Legalny bukmacher Milenium dla nowych użytkowników oferuje również Kredyty na Grę o równowartości 20 zł. Aby otrzymać ten bonus, należy dokonać depozytu na 50 złotych i obrócić tę samą kwotę w ciągu 30 dni od rejestracji.

Milenium w swojej ofercie ma również Cashback 1500 zł. Więcej o nim przeczytacie na internetowej stronie Milenium.

Oferta obowiązuje również w grudniu.
Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy