REKLAMA
REKLAMA

Wraca LM! Zakład 250 zł bez ryzyka od STS

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Goal.pl  |  22.10.2019 10:00
Wraca LM! Zakład 250 zł bez ryzyka od STS

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
We wtorek i środę czekają nas kolejne emocje związane z meczami Ligi Mistrzów. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował atrakcyjną ofertę w postaci zakładu bez ryzyka 250 zł. Co ona oznacza? Jeżeli twój kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci na twoje konto depozytowe do 250 zł!

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminCo trzeba zrobić, aby skorzystać z tej oferty? Należy w dniach 22-23 października (zarejestrować konto w STS podając w polu kod promocyjny kod GOAL. To tyle! Po wpłaceniu depozytu i postawieniu kuponu (22-23 października) praktycznie niczym nie ryzykujesz. Jeżeli kupon będzie wygrany, pieniądze będą Twoje. Jeżeli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot do 250 zł na konto depozytowe!


Przejdź na stronę STS


Uwaga! Tylko podając kod GOAL podczas rejestracji otrzymasz zakład bez ryzyka na kwotę 250 zł! Standardowa oferta to zakład bez ryzyka do 30 zł. Promocja obowiązuje tylko we wtorek i w środę.

Niezależnie od stawki za pierwszy kupon, maksymalna wysokość bonusu wynosi 250 zł (stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc w przypadku kuponu za 250zł, zwrot wyniesie 220zł). Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz od STS swoją wygraną. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany, wówczas otrzymasz zwrot stawki.

Warto pamiętać, że oferta łączy również się z bonusem powitalnym do 1200 zł i freebetem 30 zł, o którym przeczytasz w przygotowanej przez nas recenzji bukmachera STS.


Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy