Bournemouth ograło Man Utd!

Ole Gunnar Solskjaer

Po raz czwartym w tym sezonie piłkarze Manchesteru United schodzili w sobotę pokonani. Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera w wyjazdowym meczu przegrali 0:1 z Bournemouth.

Manchester United potwierdził tym samym, że w obecnym sezonie ma duże problemy z punktowaniem w meczach wyjazdowych.

Jedyna jak się okazało bramka sobotniego meczu padła w 45. minucie. Wówczas piłkę w polu karnym świetnie opanował Joshua King, a następnie obrócił się z nią w kierunku bramki ogrywając tym samym obrońcę. Umieszczenie piłki w bramce strzeżonej przez Davida de Geę było już tylko formalnością.

Czerwone Diabły miały całą drugą połowę, aby odpowiedzieć, ale ostatecznie nie potrafili znaleźć sposobu na defensywę rywali.

AFC Bournemouth – Manchester United 1:0 (1:0)