Watford z pierwszym zwycięstwem w sezonie!

Piłka Premier League

Premierowe zwycięstwo w tym sezonie odniósł w piątkowy wieczór Watford. W wyjazdowym meczu 12. kolejki Premier League pokonał 2:0 Norwich City.

Mecz na Carrow Road nie mógł się lepiej rozpocząć dla gości, którzy już w drugiej minucie wyszli na prowadzenie. Po fatalnej stracie piłki na własnym połowie przez jednego z piłkarzy z Norwich, na bramkę ruszył Gerard Deulofeu i po indywidualnej akcji trafił do siatki. Jak się okazało był to jedyny gol w pierwszej połowie.

Siedem minut po przerwie Watford podwyższył na 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Andre Gray, który wykorzystał podanie Deulofeu.

Gościom w odniesieniu zwycięstwa nie przeszkodził także fakt, że od 66. minuty grali w osłabieniu po drugiej żółtej, w konsekwencji czerwonej kartce dla Christiana Kabasele.

Norwich City – Watford FC 0:2 (0:1)

0:1 Deulofeu 2′