Everton, Aston Villa i Crystal Palace z kompletem punktów

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  26.12.2019 18:07

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Piłkarze wracają na boiska!
Zwycięski debiut na trenerskiej ławce Evertonu zanotował Carlo Ancelotti. Trzy punkty na swoje konto zapisały również drużyny Aston Villi i Crystal Palace.

W pojedynku Evertonu z Burnley na Goodison Park przez większość meczu na tablicy widniał bezbramkowy rezultat. Decydująca o losach rywalizacji sytuacja miała miejsce w 80. minucie. Wówczas zwycięskiego jak się okazało gola dla gospodarzy zdobył Calvert-Lewin.

Skromne zwycięstwo odniosła również Aston Villa, która po trafieniu Hourihane pokonała u siebie 1:0 Norwich City. Rzutem na taśmę pełną pulę zgarnęło także Crystal Palace, które przed własną publicznością wygrało 2:1 z West Ham United. Gospodarze zwycięskiego gola zdobyli dopiero w ostatniej minucie.

Z kolei pojedynek Sheffield United z Watford zakończyło się remisem 1:1.

Aston Villa – Norwich City 1:0 (0:0)
1:0 Hourihane 64'

Crystal Palace – West Ham United 2:1 (0:0)
0:1 Snodgrass 57'
1:1 Kouyate 68'
2:1 J. Ayew 90'

Everton FC – Burnley FC 1:0 (0:0)