REKLAMA
REKLAMA

Brendan Rodgers zabrał głos w sprawie przyszłości Wilsona

dodał: Bartas98  |  źródło: Liverpool Echo  |  08.01.2020 16:05
Brendan Rodgers zabrał głos w sprawie przyszłości Wilsona

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Menedżer Leicester City Brendan Rodgers komplementuje Harry'ego Wilsona, nazywając go fantastycznym talentem, jednocześnie odmawia odpowiedzi na spekulacje.

Wilson jest na wypożyczeniu w Bournemouth, gdzie strzelił sześć goli w dwudziestu meczach w Premier League. Co ciekawe inne kluby wykazują zainteresowanie tym zawodnikiem.

- Znam Wilsona bardzo dobrze. Chłopak ma fantastyczny talent. Nie chcę spekulować na temat jego przyszłości, nie chcę też mówić w ten sposób o innych piłkarzy. Mamy teraz mocny skład, a ten piłkarz może wkrótce nas wzmocni - zrekapitulował Rodgers.

Menedżer Lisów chętnie widziałby tego zawodnika u siebie, jednak Liverpool nie zamierza pomagać swojemu konkurentowi w walce o tytuł.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

ThePrimeSoul | 08.01.2020 18:57

Ciekaw jestem jakie plany wobec Wilsona ma JK. Chłopak potrafi zagrać mecze wybitne na tle szaroburego Bournemouth, ale potrafi też zawalić łatwo bramkę (jak choćby w ostatnim meczu). Generalnie jest to zawodnik dość kreatywny, preferujący techniczną piłkę (przez co chyba nie odpowiada mu do końca styl Wisienek), więc w sam raz za... starzejącego się Shaqa. Tylko czy nie szkoda chłopaka na grzanie ławki przy Salahu w składzie? A jak dodać do tego wszystkiego jeszcze Eliotta, to robi nam się dość gęsto na prawym skrzydle. Więc może lepiej po prostu chłopaka sprzedać po wypożyczeniu z opcją pierwokupu w razie drogi "powrotnej" ?anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy