Watford wygrywa z Bournemouth

dodał: Kejar  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  12.01.2020 16:52

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Sprawdź nasz ranking legalnych bukmacherów
Gracze Bournemouth przegrali z Watfordem 0:3. Dzięki tej wiktorii goście opuścili strefę spadkową.

Co działo się w tym spotkaniu? Na pierwszego gola czekaliśmy do 42. minuty. Jak padło trafienie? Sarr wypatrzył w polu karnym Doucoure, a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.

Drugie trafienie dla Watfordu padło w 65. minucie. Wówczas w zamieszaniu w polu karnym gospodarzy najlepiej zachował się Deeney, który huknął nie do obrony.

To nie był jednak koniec emocji w tej potyczce. W doliczonym czasie gry rezultat tego spotkania na 3:0 dla Watfordu ustalił Pereyra.

Aktualnie gospodarze są na 19. miejscu. Mają 20 punktów. Natomiast goście wydostali się ze strefy spadkowej. Do tej pory zgromadzili 22 oczka.

Bournemouth - Watford 0:3 (0:1)

0:1 Doucoure 42'
0:2 Deeney 65'
0:3 Pereyra 90+3'