Man Utd rozbił Norwich

Marcus Rashford

Wysokie zwycięstwo w sobotnim meczu 22. kolejki Premier League odnieśli piłkarze Manchesteru United. Przed własną publicznością pokonali 4:0 Norwich City.

Czerwone Diabły wyszły na prowadzenie w 27. minucie. Po świetnym dośrodkowaniu Juana Maty z prawej strony boiska, piłkę z bliska do bramki rywali skierował Marcus Rashford. Jak się później okazało była to jedyna bramka w pierwszej połowie meczu

Siedem minut po przerwie drużyna Ole Gunnara Solskjaera prowadziła już 2:0, a po raz drugi na listę strzelców wpisał się Rashford, który tym razem wykorzystał rzut karny.

W 54. minucie było już 3:0. Kolejną świetną asystę na swoje konto zapisał Mata, który tym razem precyzyjnie dośrodkował piłkę na głowę ustawionego siedem metrów przed bramką Anthony’ego Martiala.

W 76. minucie Manchester United zdobył czwartego gola. Bramkarza Kanarków płaskim strzałem zza pola karnego pokonał Mason Greenwood.

Manchester United – Norwich City 4:0 (1:0)

1:0 Rashford 27′
2:0 Rashford (k.) 52′
3:0 Martial 54′
4:0 Greenwood 76′