Man Utd rozbił Norwich

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  11.01.2020 18:14

Marcus Rashford  |  fot. Vladimir Pesnya / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Freebet 60zł bez depozytu z kodem GOAL
Wysokie zwycięstwo w sobotnim meczu 22. kolejki Premier League odnieśli piłkarze Manchesteru United. Przed własną publicznością pokonali 4:0 Norwich City.

Czerwone Diabły wyszły na prowadzenie w 27. minucie. Po świetnym dośrodkowaniu Juana Maty z prawej strony boiska, piłkę z bliska do bramki rywali skierował Marcus Rashford. Jak się później okazało była to jedyna bramka w pierwszej połowie meczu

Siedem minut po przerwie drużyna Ole Gunnara Solskjaera prowadziła już 2:0, a po raz drugi na listę strzelców wpisał się Rashford, który tym razem wykorzystał rzut karny.

W 54. minucie było już 3:0. Kolejną świetną asystę na swoje konto zapisał Mata, który tym razem precyzyjnie dośrodkował piłkę na głowę ustawionego siedem metrów przed bramką Anthony'ego Martiala.

W 76. minucie Manchester United zdobył czwartego gola. Bramkarza Kanarków płaskim strzałem zza pola karnego pokonał Mason Greenwood.

Manchester United – Norwich City 4:0 (1:0)

1:0 Rashford 27'
2:0 Rashford (k.) 52'
3:0 Martial 54'
4:0 Greenwood 76'

Komentarze | 18 komentarzy

EricTheKing | 11.01.2020 18:18

Po sezonie Rasha bedzie chcial kazdy ze scislego topu... bo nas juz tam nie ma ;(

Simi1993 | 11.01.2020 18:19

EricTheKing
Cały czas top4 macie w zasięgu ;)

kubaFR | 11.01.2020 18:29

Jesli kanarki przegrają w następnej kolejce z wisieńkami to mysle ze będziemy znac pierwszego spadkowicza.

Rob66 | 11.01.2020 18:30

Norwich tonie..A początkowo wygladali jak dobra ekipa walcząca o środek tabeli...Pukki się zaciął i lipa

Mucha52 | 11.01.2020 19:02

Rob66 Puki dziś nie grał

wood | 11.01.2020 19:24

Nawet przyjemny mecz dla bezstronnego fana... Karny troche naciągany ale ogolnie zasłużona wygrana United.
Mata dzis poczarowal, brakowało go w składzie Manchesteru

Rob66 | 11.01.2020 19:26

Mucha..wiem..

mr_roba | 11.01.2020 20:42

Trochę obawiałem się tego meczu - wiadomo United gra w kratkę. Karny dla nas z dupy - jeśli będą gwizdać takie coś to bramkarze przestaną wychodzić z bramki.

Mr_Devil | 11.01.2020 20:47

Jeśli chodzi o ducha gry, to wolałbym, gdyby to miało miejsce bliżej bramki, a nie w skrajnym sektorze pola karnego. Nie lubię takich karnych.

Chciałem Romero w bramce, a gościa nie było nawet w składzie na to spotkanie. Nikt, nic nie wie.. mam nadzieję, że nie ma opcji jakiegoś niespodziewanego odejścia.

piotruś83 | 11.01.2020 20:51

Mam nadzieje, ze faktycznie cierpliwosc OGS sie wyczerpala i to poczatek konca Lingarda w United...

piotruś83 | 11.01.2020 20:55

A co do Maty, to uwazam, ze pod nieobecnosc Pogby, to od niego powinno sie zaczynac ustalanie skladu na mecze ze slabszymi druzynami.

Bugler | 11.01.2020 21:01

Dokładnie to samo zdanie mam co do Maty nie rozumiem czemu OLE go nie wystawia??!! Hiszpan wciąż potrafi czarować i nie oszukujmy się technika zjada większość graczy United!

Joker | 11.01.2020 21:05

Wiadomo, że rywal słaby, ale cieszy że MU się nie męczyło jak to na ogół bywa tylko zagrali dość przyjemnie dla oka, i bez większych komplikacji wygrali.

Cieszy na pewno skuteczność Rasha, bo to już jest reguła w tym sezonie, że to właśnie on otwiera wynik dla MU i ciągnie ofensywę, trzeba przyznać że ładnie się rozwija, choć co niektórzy już zaczynali wątpić w jego talent. Do Martial'a w sumie o skuteczność w tym sezonie też czepiać się bardzo nie można, trochę zdrowie tylko szwankuje. Greenwood już w tej chwili jest bardzo cennym rezerwowym, na którego można liczyć, że jak wejdzie to może trafić, na duży plus Mata, dawno nie widziałem tak dobrego Hiszpana, na którego miło się patrzy jak ma dobry dzień, bo to bardzo elegancki piłkarz. Fajne wejście do zespołu ma Williams, ma ciąg na bramkę, jest dynamiczny i przebojowy, wiadomo że ma dużo braków, ale jak będzie grał to będzie robił postępy, bo widać że potencjał jest.

lukashi22 | 11.01.2020 23:19

Panowie Mata jeden mecz gra ładnie potem trzy go nie ma.

Bugler | 11.01.2020 23:31

lukashi22
Lingarda to już nie ma od ponad roku... wiec wole Matę...

PremierLiga | 12.01.2020 19:48

Pamiętam jak kibice Liverpool FC parę lat temu cieszyli się z małych rzeczy, bo na większe nie było ich stać. Kibice United szydzili sobie z ich pozycji, a teraz sami upatrują w wygranej z Norwich spadającej gwiazdki. Coś niesamowitego jak los kieruje światem :)

JanSerce | 12.01.2020 20:16

PremierLiga co ty nie powiesz , jesteś niczym filozof grecki ;)

PremierLiga | 12.01.2020 21:46

JanSerce -dziękuję za komplement i pełen podziw dla mnie :)