REKLAMA
REKLAMA

Mourinho: Nie dostaliśmy niczego

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  12.01.2020 09:12
Mourinho: Nie dostaliśmy niczego

Jose Mournho  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Tottenham Hotspur przegrał u siebie z Liverpoolem FC 0:1 w sobotnim meczu Premier League. Jose Mourinho, menedżer Kogutów, powiedział, że jego zespół zasługiwał przynajmniej na remis w tym spotkaniu.

- Taka jest piłka nożna. Czasem dostajesz więcej niż zasługujesz, a czasem mniej. Tym razem nie dostaliśmy niczego, choć na coś zasłużyliśmy - powiedział Mourinho w rozmowie z BBC.

- Oni są najlepszą drużyną na świecie, która zmierzyła się z zespołem przechodzącym trudny moment, mającym kontuzje, w trudnym okresie sezonu. Chłopcy byli fantastyczni, kiedy staraliśmy się zmienić wynik i stworzyć im problemy - dodał Portugalczyk.

Drużyna z północnego Londynu zajmuje ósme miejsce w tabeli ze stratą dziewięciu punktów do czwartej Chelsea FC. - Można mówić o możliwości zajęcia miejsca w pierwszej czwórce, kiedy na starcie sezonu wszyscy mają po zero punktów. Ciężko jest natomiast, kiedy zaczyna się od pułapu minus 12 punktów - podkreślił Mourinho, odnosząc się do momentu, kiedy przejął zespół. W następnej kolejce jego ekipa zmierzy się na wyjeździe z Watford FC.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco