REKLAMA
REKLAMA

Kilka tygodni przerwy Fabiańskiego

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  13.01.2020 18:18
Kilka tygodni przerwy Fabiańskiego

Łukasz Fabiański  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Kilka tygodni przerwy czeka polskiego bramkarza West Hamu United Łukasza Fabiańskiego – poinformowała oficjalna strona angielskiego klubu.

34-latek już w 13. minucie piątkowego spotkania z Sheffield United musiał opuścić boisko, po tym jak poczuł ból w mięśniu biodrowym, z którego kontuzja zmagał się już we wrześniu.

Fabiański przeszedł w poniedziałek szczegółowe badania, które wykazały, że powstały stan zapalny wokół operowanego wcześniej miejsca jest minimalny.

- To dobra wiadomość w tym sensie, że Łukasz pogorszył urazu, ani nie doznał żadnego nawrotu. Badanie wykazało lekkie zapalnie i podrażnienie tkanki bliznowatej, co jest dość powszechne po operacji i jest oczywiście źródłem dolegliwości, które odczuwał w piątek – powiedział szef sztabu medycznego West Hamu Richard Collinge, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

- Teraz musimy pozwolić na to, aby stan zapalny ustąpił i oczekiwać, że Łukasz będzie znów dostępny w ciągu kilku tygodni – dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

FCHollywood | 13.01.2020 19:03

Ogromnie szkoda. Wrócił po kontuzji i świetnie się sprawował, fani na to czekali i nagle kolejna kontuzja. Topowy bramkarz Premier League.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy