Pewna wygrana Leverkusen

Bundesliga
Na zdjęciu: Bundesliga

Zawodnicy Bayeru wygrali z Fortuną 3:0. Warto dodać, że Kownacki (Fortuna) pojawił się na placu gry w 65. minucie.

Co działo się w tym meczu? Piłkarze gospodarzy objęli prowadzenie w 40. minucie. Jak padła bramka? Bellarabi dokładnie dośrodkował do Havertza, a ten popisał się precyzyjnym uderzeniem głową.

W 79. minucie Aptekarze praktycznie przypieczętowali swoje zwycięstwo w tej potyczce. Gola na 2:0 zdobył bowiem L. Bender, który wykorzystał dośrodkowanie autorstwa Demirbaya.

Wynik tego spotkania uległ zmianie jeszcze raz. W końcówce bramkę zdobył Alario. Aptekarze wygrali zatem 3:0 i zdobyli komplet punktów.

W następnej kolejce gospodarze zagrają na wyjeździe z Hoffenheim. Tymczasem piłkarze Fortuny podejmą Eintracht.

Bayer – Fortuna 3:0 (1:0)

1:0 Havertz 40′
2:0 L. Bender 79′
3:0 Alario 89′ (k.)