Cztery gole Liverpoolu

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Anglia.goal.pl  |  01.02.2020 17:57

Mohamed Salah  |  fot. Grzegorz Wajda

Bez najmniejszych problemów piłkarze Liverpoolu zapisali na swoje konto kolejne zwycięstwo. W sobotnie popołudnie wysoko 4:0 pokonali przed własną publicznością Southampton.

W pierwszej połowie podopieczni Juergena Kloppa kontrolowali wydarzenia na boisku, ale nie udało im się zaskoczyć defensywy rywali. Worek z bramkami rozwiązał się jednak niedługo po przerwie.

Dwie minuty po wznowieniu gry The Reds na prowadzenie wyprowadził Alex Oxlade-Chamberlain, który pokonał McCarthy'ego płaskim uderzeniem sprzed pola karnego. W 60. minucie Liverpool prowadził już 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Jordan Henderson, który uderzeniem ze środka pola karnego wykorzystał świetne dogranie Roberto Firmino.

W 72. minucie doczekaliśmy się kolejnego gola. Henderson tym razem wystąpił w roli asystenta świetnie uruchamiając Mohameda Salaha. Reprezentant Egiptu bez większych problemów wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

W samej końcówce meczu Egipcjanin dość szczęśliwie po raz drugi wpisał się na listę strzelców trafiając do bramki po dograniu Firmino.

Liverpool FC - Southampton FC 4:0 (0:0)

1:0 Oxlade-Chamberlain 47'
2:0 Henderson 60'
3:0 Salah 72'
4:0 Salah 90'

Southampton - Ward-Prowse, Stephens

Liverpool: Alisson – Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson – Wijnaldum (81' Minamino), Fabinho, Henderson (88' Lallana) – Salah, Firmino, Oxlade-Chamberlain (73' Keita)

Southampton: McCarthy – Ward-Prowse, Stephens, Bednarek, Bertrand – Djenepo (82' Boufal), Romeu, Hojbjerg, Redmond – Long (69' Obafemi), Ings (70' Adams)

Komentarze | 26 komentarzy

R_R | 01.02.2020 17:59

Tylko kataklizm może nam odebrać mistrzostwo. ;-)))

aborur | 01.02.2020 18:06

I nikt nassss nie dogoni!!! ;))   pieski poszczekaja kotki pomiałcza,a walec i tak i tak potoczy sie dalejjjjj DO BOJU DO BOJU                     LIVERPOOL

Rob66 | 01.02.2020 18:09

Święci fajnie zagrali do 45 minuty.
Ale nasze kontry rozbiły ich marzenia o wywiezieniu chociaż punktu..
Si Senior..

Krigaflo | 01.02.2020 18:38

Konradosmen
Zwracam byłeś blisko

LFC_datasky | 01.02.2020 18:40

Salah począł współpracować. Duża wartość dla drużyny która wraca do niego samego.

MarioJUVE | 01.02.2020 19:18

Liverpool bedzie dla nas zdecydowanie najgroźniejszym rywalem w walce o LM.

chelsea4life | 01.02.2020 19:18

Jak to mówili komentatorzy w canal plus? 100 punktów na ostatnie 102 możliwe? Liczby Liverpoolu to jakaś abstrakcja. Doczekali się w końcu tego tytułu.

Simi1993 | 01.02.2020 19:31

O taki bilans jak ma Liverppol to jest ciężko w fifie czyżby mieli zakończyć sezon bilansem 37-1-0 ? Ciekawe

Player1980 | 01.02.2020 19:37

Patrząc ogólnie na "potęgę" angielskich klubów nie ma się co dziwić że Liverpoolu będzie mistrzem, liga mistrzów to zweryfikuje

kubaFR | 01.02.2020 19:48

Najpierw poknajcie Lyon a dopiero potem martw sie liverpoolem

The Kop | 01.02.2020 19:58

Meczu nie oglądałem ale do przerwy nie było łatwo chodź obawiałem się trochę ,, Święci''mimo kaszany z Lisami i od tego meczu widać że to  drużyna z,, jajami", tylko jeden wygrany mecz od pucharów!!!!! Nie oszukujmy się po MC,Wilkami to najbardziej nie wygodny przeciwnik w obecnej chwili.
Zaraz znajdzie się jakiś trolejro i zacznie jak to kibice LFC napinają się sędziowie i ble ble ble.
YNWA. LFC!!!!!!

Mindziak | 01.02.2020 20:13

Piękny meczyk wyszedł dzisiaj. Pewne zwycięstwo i czyste konto. Teraz trzeba skupić się na Lidze mistrzów bo premier league już chyba nikt im nie odbierze.

Simi1993 | 01.02.2020 21:37

MarioJUVE
Jesteś pewien ? bo oglądam Juventus często w tym sezonie i ich gra wcale nie porywa a Ty obok Live uznajesz ich za głównych faworytów hmmm optymista z Ciebie ;)

Simi1993 | 01.02.2020 21:38

za głównych faworytów w LM *

Mucha52 | 01.02.2020 21:58

Jeśli dojdzie do meczu pomiędzy Juve i Liverpoolem yo ten pierwszy zostanie zmiażdżony  wdeptany w trawę nie widzę tu większych szans dla zespołu z Turynu

Jeśli dojdzie do meczu pomiędzy Juve i Liverpoolem to ten pierwszy zostanie zmiażdżony  wdeptany w trawę nie widzę tu większych szans dla zespołu z Turynu

Konradosmen | 01.02.2020 23:08

Liverpool w tym roku zgarnie wszystkie trofea,no chyba ze odpuszczą  puchar Angli,
ale Mistrzostwo juz dawno wygrali teraz pytanie czy obronią puchar mistrzów czyli LM

R_R | 02.02.2020 11:41

Liverpool w tym roku zgarnie wszystkie trofea

Zmień sobie avatar na MU lub inny.

Mr_Devil | 02.02.2020 12:04

Mamo bo MU...

Trzeba się pogodzić z nowym zaciągiem kibiców Liverpoolu - takie tera mamy czasy.. =)

The Kop | 02.02.2020 12:17

Mr Devil
Ty zawsze jakąś szpilkę do LFC napiszesz a i kibiców MU też przybywa.
Trzy cenne puchary w ciągu roku piłkarze rozwijają się Klopp prawie co miesiąc dostaje trenera miesiąca. Obecny rok też nie jest na obecną chwilę najgorszy. Jast sporo powodów być dumnym z takiej drużyny.
Twój i NIEKTÓRYCH ból pupy.
Ot takie czasy mamy :)))))

Simi1993 | 02.02.2020 13:59

The Kop
Liverpool to w tym sezonie
najlepsza drużyna to oczywiste , ale tu nie chodzi o ból dupy itp. ja np nie rozumiem ze kibice The Reds nasmiewaja się z innych ze tracą 38 punktów itp. no zdarza się bo raz na wozie raz pod wozem , a ja na to  mowie tylko tyle , I od razu mowie ze nie tyczy się to wszystkich , ale niektórzy już zapomnieli jak The Reda zajmowali 7 czy 8 miejsce w lidze a to nie sa czasy wcale takie odległe ;)

The Kop | 02.02.2020 19:07

Simi1993
Szkoda że jak LFC zajmował te 7-8miejsce nie zwracałeś uwagi swoim ziomkom jak śmieli się szydzili, skoro jesteś taki szlachetny to zwróć uwagę i temu trolowi co prawie pod każdym postem próbuje (bo żałośnie mu to wychodzi). Ale najlepiej zwracać uwagę innym. Napisałem NIEKTÓRYM bo mimo że nie kibicuję MU  szanuję. Np. Mój brat i znajomi też kibicują MU (czasami pośmiejemy się z MU czasem z LFC) sanuję. Cóż życie.
I przy okazji pozdrawiam mr.roba króry potrafi uszanować dokonania innej drużyny i zanić swój klub.
Ja nie zapomniałem kilku czy kilkunastu lat kryzysu LFC nie jestem sezonowcem. Ale żygać mi się chce na takich troli co wiecznie widzą spisek spisek wiecznie szpile a nie widzą co się dzieje za swoim brudnym,, białym" kołnierzem.
Pozdrawiam

Simi1993 | 02.02.2020 19:19

The Kop
ja nawet nie zwracam uwagi na tego typu komentarzy o spiskach itp.
bo to dziecinada i tyle , Liverpool będzie mistrzem i każdy już powinien się z tym pogodzić .

The Kop | 02.02.2020 21:02

Sumi1993
Niby nie zwracasz uwagi, ale mi nie omieszkałeś zwróciłeś :)) . Bo tak wygodniej:)) ??

Simi1993 | 02.02.2020 22:06

The Kop
uwazam ze Live jest w tym sezonie najlepsze i tyle w tym temacie .

redsik | 03.02.2020 05:57

Trochę mnie niepokoiła pierwsza połowa, przy gorszych wiatrach moglibyśmy schodzić do przerwy z ujemnym wynikiem. Druga połowa to koncert, jeszcze 6 wygranych i mistrz. Oczywiście zachowuję pokorę bo piłka w wykonaniu LFC nauczyła mnie tej pokory, powinniśmy już to wygrać ale chłodna głowa i patrzymy na następną kolejkę z Norwich.