REKLAMA
REKLAMA

Mourinho: Zawodnicy pokazali niesamowite serce

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  06.02.2020 09:59
Mourinho: Zawodnicy pokazali niesamowite serce

Jose Mournho  |  fot. Grzegorz Wajda

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Tottenham Hotspur pokonał u siebie Southampton FC 3:2 w powtórzonym meczu czwartej rundy Pucharu Anglii. Jose Mourinho, menedżer Kogutów, powiedział, że jego zespół, choć był słabszy, to zwyciężył wolą walki.

- To był wielki mecz pucharowy. Obie drużyny zagrały na maksimum swojego potencjału. Co do zawodników, którzy nie zagrali, to nie był mój wybór, oni po prostu nie mogli zagrać - powiedział Mourinho.

- Southampton zagrał w najmocniejszym składzie i byli bardzo mocni, silniejsi od nas pod względem fizycznym. Ich drużyna była bardziej świeża, miała większą intensywność i starała się wygrać mecz. Oni nie chcieli się bronić i czekać aż coś się wydarzy. Grali odważnie, a my musieliśmy radzić sobie z ich planem na ten mecz - dodał portugalski szkoleniowiec.

- Drużyna dała z siebie bardzo dużo. Porażka po takim meczu byłaby bolesna, dlatego bardzo się cieszę, bo byli fenomenalni. Ich reakcja była fantastyczna, pokazali niesamowite serce. Uważam, że lepsza drużyna przegrała, ale my zasłużenie wygraliśmy - stwierdził.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco