REKLAMA
REKLAMA

Alli przeprasza za żarty dot. koronawirusa

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: BBC  |  10.02.2020 18:27
Alli przeprasza za żarty dot. koronawirusa

Dele Alli  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Pomocnik Tottetnhamu Hotspur Dele Alli przeprosił za umieszczenie w mediach społecznościowych filmy związanego z epidemią koronawirusa.

23-latek w aplikacji Snapchat opublikował film, w którym żartował z wybuchu epidemii i wydawało się, że kpił z pochodzącego z Azji mężczyzny. Reprezentant skasował nagranie, a następnie opublikował nowe wideo na chińskiej platformie społecznościowej Weibo, na którym przeprasza za swoje zachowanie,

Wideo zamieszczone przez Alliego pokazał go ubranego w maskę na twarzy w lotniskowym saloniku. Następnie kamera pokazała mężczyznę o azjatyckim wyglądzie, by na końcu nastąpiło zbliżenie na butelkę antyseptycznego płynu do mycia rąk.

- To nie było zabawne. Natychmiast zdałem sobie z tego sprawę i to usunąłem. Zawiodłem siebie i klub. To nie jest coś, z czego powinno się żartować. Wysyłam całą moją miłość, wszystkie moje myśli i modlitwy do wszystkich w Chinach - powiedział reprezentant Anglii na drugim nagraniu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

Lotnik | 11.02.2020 11:33

Ale by była krucjata gdyby to biały zmontował taki filmik :)anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy