REKLAMA
REKLAMA

Trzy kluby zainteresowane Saką

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Daily Mail  |  13.02.2020 09:32
Trzy kluby zainteresowane Saką

Emirates Stadium  |  fot. Wojciech Witkowski

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
W ostatnim czasie sporym zainteresowaniem ze strony różnych klubów cieszy się Bukayo Saka. Tymczasem według najnowszych doniesień Daily Mail sternicy Arsenalu FC, chcąc zatrzymać zawodnika w swoich szeregach, planując przedstawienie mu nowej umowy.

18-letni piłkarz ma jeszcze przez 18 miesięcy ważną umowę z londyńczykami. Taki stan rzeczy sprawił, że zawodnikiem zainteresowały się takie kluby jak: Liverpool FC, czy Manchester United.

Saka znajduje się również w kręgu zainteresowania Bayernu Monachium, który mógłby widzieć w młodzieżowym reprezentancie Anglii alternatywę dla Leroya Sane.

W tym sezonie Saka wystąpił łącznie w 24 spotkaniach, w tym w 15 w ramach Premier League, w których zdobył trzy bramki, notując również trzy asysty.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

ThePrimeSoul | 13.02.2020 17:28

Zainteresownie The Reds to raczej bujda. Lewego skrzydła nie jest w stanie przebić - ani na obronie, ani jako ofensywny. A w wieku 18 lat przyjść grać w U23 albo na ławce, jeśli złapało się tyle minut na boisku PL, to chyba średni plan.

redsik | 13.02.2020 18:06

myślę że przedłuży kontrakt, Saka to dobrze zapowiadający się zawodnik, co ciekawe z przymusu LO....anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy