Wilki wygrywają z Kogutami

Jose Mourinho

Zawodnicy Tottenhamu przegrali z Wolves 2:3. Dzięki tej wygranej piłkarze Wilków prześcignęli w ligowej tabeli swoich dzisiejszych rywali.

Jak wyglądała konfrontacja w Londynie? Spurs objęli prowadzenie w 13. minucie po trafieniu Bergwijna.

Piłkarze Kogutów nie cieszyli się jednak długo z tego korzystnego dla siebie rezultatu. Kilkanaście minut potem do wyrównania doprowadził bowiem Doherty.

Piłkarze Mourinho po raz kolejny znaleźli sposób na defensywę rywali w ostatnich minutach pierwszej połowy. Wówczas celnym uderzeniem popisał się Aurier.

Zawodnicy Wolverhampton szybko jednak zdobyli gola na 2:2. W 57. minucie bramkę dla tego klubu strzelił Jota.

Goście poszli za ciosem. W 73. minucie dokładną piłkę otrzymał Jimenez, który chwilę potem ze spokojem skierował futbolówkę do siatki rywali.

Więcej bramek już nie padło i podopieczni Mourinho przegrali z zawodnikami Wolverhampton Wanderers 2:3.

Tottenham – Wolverhampton 2:3 (2:1)

1:0 Bergwijn 13′
1:1 Doherty 27′
2:1 Aurier 45′