REKLAMA
REKLAMA

STS nadal sponsorem Futsal Ekstraklasy

dodał: CB  |  źródło: STS  |  28.02.2020 15:06
STS nadal sponsorem Futsal Ekstraklasy

Futsal Ekstraklasa

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
STS, największy bukmacher w Polsce, przedłużył umowę sponsorską z Futsal Ekstraklasą. Kontrakt zawarto do czerwca 2022 roku. Na jego mocy STS będzie przez kolejne dwa i pół roku oficjalnym bukmacherem najwyższej klasy piłkarskich rozgrywek halowych.

Ten legalny bukmacher tym samym znacząco umacnia swoją obecność w polskim sporcie i po raz kolejny zostaje sponsorem ogólnopolskich rozgrywek ligowych.

Umowa zakłada również ekspozycję marki STS zakłady bukmacherskie podczas meczów w najwyższej klasie piłkarskich rozgrywek halowych – logo bukmachera pojawi się m.in. na bandach LED, a także w materiałach wideo oraz telewizyjnych transmisjach na żywo. Kontrakt przewiduje też publikację wspólnych treści na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Ekstraklasy i jej klubów.

Przedłużenie naszej współpracy z Futsal Ekstraklasa to kolejny etap umacniania pozycji STS jako preferowanego bukmachera wśród fanów futbolu. Oprócz współpracy z reprezentacją Polski w piłce nożnej czy topowymi klubami piłkarskimi angażujemy się w działania na pozostałych polach związanych z tym sportem. Potwierdza to m.in. niedawne wsparcie seniorskiej drużyny Urania Ruda Śląska, które pokazuje jak istotna jest dla nas współpraca z różnymi organizacjami na terenie całego kraju. Umowa z Futsal Ekstraklasa idealnie wpisuje się w naszą długoterminową aktywność sponsorską – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Jestem bardzo zadowolony z przedłużenia na kolejne dwa i pół roku umowy z tak uznaną marką na rynku, jaką jest STS. Silny partner długofalowo wspierający Futsal Ekstraklasę powoduje, że nasze rozgrywki nabierają rozpędu. Umowa partnerska i sponsoringowa zwiększa stabilność i możliwości rozwoju naszej zawodowej ligi – oświadcza Maciej Karczyński prezes Futsal Ekstraklasy.

Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Korony Kielce, Górnika Zabrze, Zagłębia Lubin, Polskiej Ligi Siatkówki, Anwilu Włocławek, Asseco Resovii oraz PGE Vive Kielce, a także Futsal Ekstraklasa czy innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się także we wsparcie esportu, m.in. x-kom AGO.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy