REKLAMA
REKLAMA

Pearson: Jestem bardzo dumny z piłkarzy

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  01.03.2020 09:59
Pearson: Jestem bardzo dumny z piłkarzy

Piłka Premier League  |  fot. Nike

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Po sensacyjnej wygranej z Liverpoolem trener Watfordu Nigel Pearson stwierdził, że ważniejsze od przerwania serii rywala, były zdobyte punkty.

- Pokonanie najlepszej drużyny na świecie, to tylko potwierdzenie tego, jak my dobrze graliśmy. Jestem bardzo zadowolony z naszej postawy, ale to tylko jeden mecz. Zostało nam jeszcze dziesięć do końca sezonu i każdy z nich będzie bardzo ważny. Na pewno będziemy próbowali grać dalej, tak samo jak dziś - powiedział Pearson na konferencji prasowej.

- Jestem bardzo dumny z piłkarzy i oni również powinni być z siebie dumni, bo walczyli na całego. W kontekście całego sezonu zdobyli dziś bardzo ważne trzy punkty. Wiedzieliśmy przed meczem, że musimy pokazać się z jak najlepszej strony i sądzę, że pokazaliśmy, to co mamy najlepszego - dodał Pearson.

- Chciałbym trochę pocieszyć się tym zwycięstwem, ale już spoglądam na nasz kolejny mecz. Moją pracą jest sterowanie tym okrętem w kontekście naszego miejsca w tabeli. Owszem jestem bardzo zadowolony z naszej gry, bo otrzymaliśmy nagrodę za ciężką pracę - zakończył szkoleniowiec Watfordu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

Flash87 | 01.03.2020 10:26

Cała PL jest z was dumna ;)

redsik | 01.03.2020 13:18

choć tylko ty o tym piszesz :)

Anallover | 01.03.2020 22:23

Warto było czekać i przeżywać odpadnięcie z Olympiakosem, żeby potem w nagrodę święcić taki triumf.
Pokazuje to jak wielki jest Arsenal, nawet nie musi być uczestnikiem meczu, żeby był meczem sezonu.
Cóż, można powiedzieć, że plan minimum na ten sezon wykonany ;)anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy