REKLAMA
REKLAMA

Lovren: To naprawdę bolesne

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sky Sports  |  02.03.2020 09:25
Lovren: To naprawdę bolesne

Dejan Lovren  |  fot. Elena Rusko / Sputnik/ Hepta / Sport Pictures

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Obrońca Liverpoolu Dejan Lovren czuje się "zawstydzony" po tym, jak The Reds przegrali 0:3 z Watford, doznając tym samym pierwszej porażki w obecnym sezonie Premier League.

- Czujemy się, jakby ktoś uderzył nas w twarz, a my na to zasłużyliśmy - powiedział chorwacki obrońca. - Czujemy się trochę zawstydzeni, bo nie ma żadnego usprawiedliwienia dla tego występu - dodał.

- To naprawdę bolesne, bo od początku do końca brakowało nam wszystkiego, co zwykle mamy. Menedżer spojrzał na nas, kiedy wszedł do szatni i myślę, że wie, że czegoś nam brakowało. Być może chodziło o agresję, kiedy traciliśmy ją piłkę i nie odzyskiwaliśmy jej tak szybko, jak to możliwe - kontynuował.

- Zazwyczaj robimy to bez problemy, ale przeciwko Watfordowi oni zawsze wygrywali drugą piłkę, a to zwykle nie zdarza się u nas - dodał.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

redsik | 02.03.2020 18:02

te drugie piłki to ostatnimi czasy nasz wielki problem się zrobił a drużyny które to widzą będą tego próbować, Lovren to akurat najmniej powinien mówić bo przy 1-0 on zawalił nawet nie podskakując, totalnie odpuścił sobie tę piłkę.anglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy