REKLAMA
REKLAMA

Lampard: Zagraliśmy doskonały mecz

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: ASInfo  |  04.03.2020 10:23
Lampard: Zagraliśmy doskonały mecz

Frank Lampard  |  fot. SPORT PICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
- Zagraliśmy doskonale. Ciężko jest rozegrać kompletny mecz przeciwko Liverpoolowi, bo oni nie odpuszczają i grają intensywnie przez całe spotkanie - powiedział po wygranym meczu z The Reds w Pucharze Anglii menedżer Chelsea Frank Lampard.

- Graliśmy naprawdę bardzo dobrze. Był duch walki, etyka pracy, jakość w grze, solidna obrona. Aby nie stracić bramki przeciwko nim, trzema naprawdę grać bezbłędnie w defensywie - dodał szkoleniowiec The Blues, który szczególnie pochwalił postawę Pedro.

- Wykonał kawał świetnej roboty. Wszyscy piłkarze biorą z niego przykład jeśli chodzi o etykę pracy. No i zawsze jest zagrożeniem dla bramkarzy. Po kontuzji z początku sezonu ciężko pracował na treningach, aby dojść do takiej dyspozycji. To właśnie on może być jednym z najważniejszych naszych piłkarzy do końca sezonu. Pedro wręcz zaraża innych swoim profesjonalizmem - ocenił postawę Hiszpana Lampard.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCIREKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

redsik | 04.03.2020 17:44

Pedro był wszędzie, ile razy był jako obrońca to szok, bardzo dobry mecz hiszpanaanglia.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy